"КО БАРС"

"КО БАРС"

Мы сделаем вашу жизнь красочной

кубок у «Ко Барс»

 

Кубок з пейнтболу: молодь не пасе задніх

peyn lito2

Другий за ліком пейнтбольний турнір «Літній кубок «Ко Барс» відбувся у неділю 18 серпня в дитячому парку «Казка».

Організатори турніру:

Сумська міська молодіжна громадська організація розвитку пейнтболу «КО БАРС», «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради.

Участь в змаганні за кубок побажали взяти 7 команд і не тільки сумчан. Майстерність гравців нівелювалась жагою до гри, адже одночасно на майданчику змагалися гравці з досвідом і пейнтбольні початківці.

Проводились змагання за спортивними правилами 5 хв. ігрового чистого часу до 2-х перемог, в одне коло. Оскільки турнір не мав офіційності гравці мали можливість грати пейнтбольними маркерами(«зброя», що стріляє кульками з фарбою) різного формату (електронними чи механічними), і в деяких іграх різниця в швидкострільності маркерів нівелювалась бажанням досягти перемоги!

Вирішальною, вплинувши на подальшу перемогу, стала гра молодої, але вже досвідченої «Панда-команда»(Кравченко Е., Колеснік О., Кобзар Є) і старожилів зі зб. «Ко Барс» (Руденко К., Мирний О., Гончаров В., Кобзар І.). У запеклій боротьбі швидкострільності електронних маркерів впевнено перемогла збірна «Ко Барс». В складі останньої, до речі, виступали гравці з м. Глухова і м. Волгограда, які впевнено і виграли кубок.

peyn lito1jpg

Вразила зрілою грою молода студентська команда «Litle dynasty» (Суходуб Е., Мугуєв Т., Гайдуков А.), яка швидко набирає ігрової майстерності. По загалу турнірна таблиця мала такий вигляд:

1. Збірна «Ко Барс» (Руденко К., Мирний О., Гончаров В., Кобзар І.) – 18 балів.

2. «Панда-команда»(Кравченко Е., Колеснік О., Кобзар Є.) – 12 балів.

3. «Litle dynasty» (Суходуб Е., Мугуєв Т., Гайдуков А.) – 9 балів.

4. Збірна дитячого парку «Казка»(Ляшенко О., Литвин С., Берест В.) – 8 балів.

5. «Міх»(Усачов О., Котенко Е., Теодорович В., Северін Р.) – 7 балів.

5. Команда з м. Дніпропетровськ, «Дніпро» (Кожедуб М., Гринберг І., Шелков О., Коцюруба О.) – 7 балів.

6. «Друзі Гагаріна» (Небещенко И., Бурда О., Луговской С., Зражевский А.) – 5 балів.

Переможці і призери були нагороджені кубками, медалями, дипломами та запашними піцами від «смачного спонсора» змагань – піцерії «Чікаго».

Всі учасники турніру отримали пам’ятні грамоти і солодкі призи від «Сумського міського центру дозвілля молоді» Сумської міської ради.

Приємною несподіванкою для Євгена Суходуба(команда «Litle dynasty») стало визнання його кращим гравцем турніру та подарунок – портативна акустична система від магазину мобільного зв’язку «Сотік».

На думку організатора, голови МГО «Ко Барс» Ігоря Кобзаря, попередня мета «літнього кубка» просто пограти в пейнтбол, переросла в справжнє змагання, орієнтоване на гравців різних за класом та навичками. Та всіх присутніх об’єднувала наснага перемог, в першу чергу, тактичних та позиційних, адже пейнтбол – гра з вибудованим планом командних дій.

Фото з заходу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>