"КО БАРС"

"КО БАРС"

Мы сделаем вашу жизнь красочной

1-й Сумський етап Турніру Тактичних П’ятірок України

9b8bb3eb74bd3cd97bb3679c60950d61_XL

В суботу 13 липня на новому пейнтбольному майданчику «Стрілець» відбувся 1-й Сумський етап Турніру Тактичних П’ятірок України (ТТПУ).

Організатори турніру:

Сумська міська молодіжна громадська організація розвитку пейнтболу «КО БАРС», «Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради.

Нове ігрове поле розташоване в мальовничому куточку під Сумами, поблизу села Новоселиця. Завдяки партнерським стосункам МГО « КО БАРС» та ТОВ «Стрілецька розвага», сумчани мають можливість в одному місці постріляти кульками з фарбою один в одного граючи в пейнтбол, та з справжніх мисливських рушниць по повітряним мішеням(до речі, цей вид спорту є олімпійським).

В змаганнях приймали участь як абсолютні новачки таких турнірів студентська команда «Little dynasty», так і загартовані різними пейнтбольними змаганнями команда «Mix», «старожили» тактичного пейнтболу «КО БАРС» і «Збірна м. Суми».

Змагання пройшли в два кола і суперники мали можливість зустрічатися між собою два рази. У разі невдачі в першому бою, команда змінивши тактику застосувавши допоміжні засоби – гранати та димові шашки, мала можливість переламати хід гри на свою користь, адже такі піротехнічні «штучки» суттєво вливають на хід гри і додають реальності «бойовим діям» гравців!

Максимальну кількість очок за гру в тактичному пейнтболі команда отримує за захоплення прапора та занесення його на свою базу.

Перше місце з 15 балами зайняла досвідчена команда «КО БАРС» (Руденко К., Колесник О., Кобзар Є., Кравченко Е., Теодорович В.).

10 балів набрали дві команди, друге і трете місце довелось визначати за додатковими показниками – кількістю вражених/живих гравців за час турніру! За цими показниками срібними призерами стали гравці «Міх»(Котенко В., Лось В., Федін Д., Олейник С., Олейник Ю.

А бронза дісталась команді «Сб. Суми» (Гайворонська М., Черниш О., Мотренко Д., Каменев О., Станкевич О.).

Четверте місце з програшем всього на 1 бал(загальних 9 балів) дісталось дебютантам таких змагань «Little dynasty»(Суходуб Е., Гайдуков А., Лисенко Б., Зодчий О., Скібінський В., Петрищев О.).

А після нагородження всі гравці ділились враженнями за загальним столом, куштуючи запашний куліш та холодну окрошку.

За словами організатора турніру голови СММГО «КО БАРС» Кобзаря Ігоря, такі заходи загартовують, дають можливість відчути себе частиною єдиної команди та є хорошим підготовчим етапом до Всеукраїнських змагань. Нагадаємо, що минулого року команда «Ко БАРС» здобула бронзу у фіналі Турніру Тактичних П’ятірок України.

* * *

«Сумський міський центр дозвілля молоді» Сумської міської ради в соціальних мережах: http://vk.com/sumy_molodngo

http://www.facebook.com/groups/sumy.molodngo/

2 комментария к 1-й Сумський етап Турніру Тактичних П’ятірок України

  1. Супер

    Постоянная ссылка
  2. сами довольны!!!))))))

    Постоянная ссылка

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>